18. 8. 2009 Hejtman přijal jihomoravskou finalistku Miss Junior

Michal Hašek: Budeme vám držet palce, Kateřino

Šestnáctiletou Kateřinu Chmelařovou, studentku Klasického a španělského gymnázia v Brně – Bystrci, přijal v úterý 18. srpna hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.
Jihomoravská finalistka jubilejního desátého ročníku soutěže Miss Junior Česká republika 2009 bude náš kraj reprezentovat druhého září na finále soutěže ve Velkém sále Novoměstské radnice v Praze a hejtman Michal Hašek, který bude jako patron soutěže předávat korunky vítězkám, vyslovil naději, že korunku Miss Junior bude moci odevzdat právě reprezentantce jižní Moravy. „Doufám, že se prosadíte. Každý kdo zná Jihomoravský kraj, dříve či později zjistí, že je to nejhezčí region republiky, a že tu žijí nejhezčí děvčata. Ostatně, i moje manželka je z jižní Moravy,“ řekl hejtman a vyjádřil uznání ředitelce soutěží Miss Junior Kateřině Hamrové, která během let důsledně naplňuje svoji koncepci – hledat mladé osobnosti.
„Snažíme se neobjevovat věšáky na hezké šaty, ale podívat se pod povrch. Najít krásu uvnitř. Doufám, že Kateřina rozkvete v plné nádheře a bude váš kraj reprezentovat úspěšně. Krásně zpívá, mluví španělsky i anglicky, báječně tančí. Pracuje dokonce jako instruktorka na tanečním táboře,“ řekla Kateřina Hamrová.
Jihomoravská finalistka patří k těm nejúspěšnějším ze zhruba 2400 dívek, které se letos přihlásily prostřednictvím internetu a propracovaly se až na finálová místa v soutěži, kde se netrpí piercing ani tetování, nerozhodují tělesné míry, ale charisma. „Budeme vám držet palce, Kateřino,“ řekl jí hejtman během loučení.

 ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek