16. 6. 2009 Váš úřad dokořán!

Váš úřad dokořán!

Prohlídka památkově chráněných prostor Krajského úřadu Jihomoravského kraje, získání informací o jeho fungování a činnostech, osobní setkání s hejtmanem Michalem Haškem, ředitelem úřadu Jiřím Crhou a dalšími představiteli kraje, vystoupení a výstavy prací žáků škol zřizovaných krajem – to je jen malá ukázka programu Dne otevřených dveří Krajského úřadu Jihomoravského kraje, který se pod názvem „Váš úřad dokořán!“ uskutečnil v úterý 16. června v budově sídla Jihomoravského kraje v Brně.
Krajský úřad je pro občany přirozeně otevřený každý den, ale touto speciální formou se představuje od roku 2003. Den otevřených dveří se tradičně setkává s velkým zájmen návštěvníků – na úřad jich zamíří vždy kolem tisícovky. V letošním roce bylo dalším cílem akce poskytnout občanům Jihomoravského kraje informace o předsednictví ČR v Radě EU a proto byla součástí prezentací dlouhodobá výstava fotografií dokumentujících akce, které se v Jihomoravském kraji v rámci předsednictví konaly.

ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázekilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázekilustrativní obrázek ilustrativní obrázekilustrativní obrázek ilustrativní obrázek