8. 6. 2009 Společný projekt Policie ČR a Jihomoravského kraje „Jezdím OK, jsem IN“

Společný projekt Policie ČR a Jihomoravského kraje „Jezdím OK, jsem IN“

Na společné páteční tiskové konferenci Integrovaného záchranného systému Jihomoravského kraje v rámci mezinárodního veletrhu AUTOSALON v pavilonu Z na brněnském výstavišti představil člen Rady JMK Jiří Altman společný projekt Policie ČR a Jihomoravského kraje nazvaný „Jezdím OK, jsem IN“.

Jak zdůraznil, vedení Jihomoravského kraje považuje bezpečnost silničního provozu za jednu ze svých priorit. „Jsme toho názoru, že na snížení počtu dopravních nehod a zmírnění jejich následků se musí ve stejné míře jako represe podílet i prevence. V tomto případě chceme motivovat řidiče ke slušnému a ohleduplnému počínání na silnici. Každý, kdo se bude chtít zúčastnit soutěže, může se registrovat přes formulář na webové adrese www.policiebrno.cz/okin, nebo na telefonním čísle 974 624 406. Kdo se zaregistruje a během roku nebude přistižen při přestupku nebo dokonce trestném činu souvisejícím s provozem vozidla, bude automaticky zařazen do slosování o věcné ceny. K dispozici budou také samolepky s logem soutěže, které se lepí na zadní sklo vozu,“ uvedl radní Altman.

Jihomoravský kraj pro vítěze připravil řadu věcných cen – od GPS navigací, přes alkohol testery a CCS Bonus karet na nákup benzínu až po vstupenky na Grand Prix na brněnském Masarykově okruhu. Jihomoravský kraj na akci vynaložil více než 150 tisíc korun.
ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek ilustrativní obrázek